[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
strona o nas

O nas

WoodMaker to nowa marka na Polskim rynku – scalająca w swoich wyrobach tradycyjne techniki stolarskie z nowatorskim podejściem i technologią. Stworzona przez młodego architekta od zawsze pełnego pasji nie tylko do projektowania ale przede wszystkim do tworzenia i konstruowania wyrobów z drewna. Każdy nietypowy produkt łączy w sobie wiedzę projektową z praktyką i doświadczeniem pracy w materiałach takich jak lite drewno, skleja czy tworzywa sztuczne.

A zaczęło się tak...
Pierwsze proste projekty jeszcze w latach szkoły podstawowej realizowane były w garażu przy użyciu ołówka, linijki, bloku technicznego i podstawowych narzędzi. Z upływem lat poziom skomplikowania stopniowo rósł i nabierał rozmachu. Ołówek i kartka otrzymały trzeci wymiar i zamieniły się w programy służące do modelowania i tworzenia obiektów 3D. Pierwszą piłę zastąpiła samodzielnie zaprojektowana i zbudowana frezarka CNC wielkości samochodu. Wiedza wynoszona z lektury czasopism o majsterkowaniu poszerzona została o solidne studia architektoniczne, zaś pierwszy warsztat zlokalizowany w garażu urósł wielokrotnie.

Obecnie wszystkie etapy produkcji od projektu i wstępnych wizualizacji po finalny efekt, wykonywane są w naszej pracowni, która systematycznie buduje i poszerza swoją ofertę. Lubimy wyzwania i chętnie eksperymentujemy przy tworzeniu własnych wyrobów oraz współpracy ze studentami, architektami i projektantami. Realizując głównie nietypowe zlecenia, które łączy jeden mianownik – dbałość o szczegóły, estetyka wykonania i przejrzystość formy.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.