Woodmaker - o nas

Patryk Bieg, miłośnik organicznych kształtów i funkcjonalnych rozwiązań w projektowaniu mebli – twórca i założyciel Woodmaker. Lata obcowania z naturalnymi surowcami i niezwykle kreatywny umysł zmusiły go do podzielenia się swoją artystyczną wizją z resztą świata.

Woodmaker to firma stolarska, która tworzy jedyne w swoim rodzaju drzwi, meble, schody drewniane oraz pełne wnętrza. Podejmujemy się nietypowych projektów. Wierzymy, że firmę budują ludzie. W naszym przypadku są to bardzo doskonali i wyspecjalizowani stolarze.

Zajmujemy się szeroko pojętym stolarstwem i pracą w drewnie, które od zawsze nas pasjonuje. W swojej pracy łączymy tradycyjne techniki z nowatorskim podejściem i technologią.

W naszej pracowni projektujemy i wytwarzamy nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz w głównej mierze meble codziennego użytku.

Chętnie współpracujemy z innymi architektami i projektantami przy realizacji nietypowych zleceń które łączy jeden mianownik – dbałość o szczegóły, estetyka wykonania i przejrzystość formy.

Bądźmy w kontakcie

Telefon: +48 601 399 427
Woodmaker
ul. Bema 5
73-110 Stargard
PON-PT 08:00 - 16:00